Republika
    Facebook Twitter Instagram
    Najnovije
    • Pogledajte prijedloge za nove ministre u Federaciji BiH – neka imena su iznenađujuća
    • Crnadak: U lipnju na naplatu dolazi 330 milijuna KM zaduženja ili ide zapljena poduzeća s udjelom RS-a”
    • Skoro polovica Europljana strahuje da neće moći platiti račune
    • Poslodavci će uskoro u oglasima morati navoditi iznose plaće – nema više “atraktivna” ili “stimulativna”
    • Schmidt: Krajnje vrijeme za formiranje vlasti
    • EU priprema novi zakon o korištenju interneta – Politico piše da bi krajnji korisnici bili na gubitku, a divovi iz Silicijske doline na – dobitku
    • Ćiro Trail: 360 biciklista promoviralo turističku ponudu Bosne i Hercegovine
    • Napretkov tjedan kulture u Mostaru počeo izložbom ‘Progressus fundus’
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Global

    FBI upao na Trumpovo imanje – On se potužio da su mu provalili i u sef

    republikaBy republika09/08/2022Nema komentara1 Min Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Bivši američki predsjednik Donald Trump rekao je u ponedjeljak da su agenti FBI-ja pretresli njegovo imanje Mar-a-Lago u Palm Beachu na Floridi.

    “Nakon rada i suradnje s relevantnim vladinim agencijama, ovaj nenajavljeni upad u moj dom nije bio potreban niti primjeren”, rekao je Trump u izjavi. Trump nije rekao zašto je izvršen pretres, prenose agencije.

    Mar-a-Lago je “trenutačno pod opsadom, napala ga je i okupirala velika skupina agenata FBI-a”, izjavio je Trump. “Čak su provalili u moj sef.”

    Američko ministarstvo pravosuđa pokrenulo je ranu fazu istrage o Trumpovom odnošenju službenih predsjedničkih dokumenata na imanje na Floridi, rekao je u travnju izvor upoznat s tim pitanjem.

    Istraga je uslijedila nakon što je američka Nacionalna uprava za arhive i spise u veljači obavijestila Kongres da je pronašla oko 15 kutija dokumenata Bijele kuće, uključujući povjerljive materijale, koje je Trump odnio na svoje imanje Mar-a-Lago.

    Nadzorni odbor Zastupničkog doma američkog Kongresa tada je objavio da proširuje istragu o Trumpovim postupcima i zatražio od Nacionalne uprave za arhive da dostavi dodatne informacije. Trump je prethodno potvrdio da je pristao vratiti određene zapise u arhiv, nazvavši to “običnim i rutinskim procesom”.

     

    /Desk/

    Donald Trump FBI
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Masovni prosvjedi u Izraelu, Njemačkoj i Francuskoj

    27/03/2023

    Kako je kemičar iz Beograda inspirirao Trumpove pristalice za napad na Capitol, živi u Tesasu

    12/03/2023

    Bivši Trumpov najbliži suradnik Mike Pence o napadu na Capitol: “Trump je bio je u krivu, odgovarat će pred poviješću”

    12/03/2023

    Comments are closed.

    No comment

    Gradonačelnik Banja Luke

    ‘Ne može mu ni’ko ništa…’

    Ovako je 2015. hrvatski predsjednik Milanović govorio o istupanju u medijima, pristojnosti…Doživio je preobrazbu.

    Polako u legitimno predstavljanje

    Najnovije

    Pogledajte prijedloge za nove ministre u Federaciji BiH – neka imena su iznenađujuća

    Crnadak: U lipnju na naplatu dolazi 330 milijuna KM zaduženja ili ide zapljena poduzeća s udjelom RS-a”

    Skoro polovica Europljana strahuje da neće moći platiti račune

    Poslodavci će uskoro u oglasima morati navoditi iznose plaće – nema više “atraktivna” ili “stimulativna”

    Schmidt: Krajnje vrijeme za formiranje vlasti

    Kolumne

    Marić: “…u pet deka”

    Sretno, Mamiću!

    “Milanović izjavom o Kosovu želi naštetiti Vučiću i pogodovati Putinu”

    Zašto mostarski gradonačelnik umjesto konstruktivne kritike želi ulizice?

    Promo

    Stolac – Na Pješivcu tečaj rezidbe maslina

    Napretkova korizmena tribina u Mostaru

    Počinje 4. Napretkov tjedan kulture, na programu: koncerti, kazališna predstava, predstavljanje monografije i izložba

    Predstavljena nova knjiga Emila Karamatića ‘Balkanski soj – mutacija domoljublja’

    republikainfo.com
    Copyright 2019 Republikainfo.com | Developed by Rahatlook
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.