Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Sve spremno za Thompsona: Bundek je krcat, prvi posjetitelji ulaze na Hipodrom
    • Dodik više nije bjegunac od pravosuđa – Sud BiH, na zahtjev Tužiteljstva BiH, ukinuo mu tjeralicu i pritvor: “Umoran sam od svega”
    • Zašto “nismo svoji” kada je prevruće? – Visoke temperature pogoršavaju stres, poremećaje spavanja i već postojeće mentalne bolesti
    • Magazinović: Hrvatska i ostale zemlje EU-a zabranit će BiH sudjelovanje u javnim nabavkama jer nema potpisan Sporazum o javnim nabavkama s WTO
    • U Zagreb već pristižu tisuće na Thompsonov koncert, na generalnoj probi sa djecom bili Plenković, Medved, Božinović…
    • Srozavanje američkog simbola – Trump najavio UFC borbu u Bijeloj kući
    • Mostar rekordno najužareniji – danas 41 stupanj, a prognoza je ista i za sutra
    • Vladajući u NSRS-u izglasali uvođenje rezervnog sastava policije
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Zdravlje i Ljepota

    Koliko zarađuju modni blogeri?

    republikaBy republika13.10.2016No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Nakon što su tijekom Tjedana mode brojni modni urednici javno kritizirali modne blogere zbog besramnog promoviranja brendova koji ih odijevaju od glave do pete, pitanje o stvarnoj situaciji iza popularnih, naizgled savršeno stiliziranih Instagram postova ponovno je postalo aktualno.

    Predstavljaju li ti blogeri, takozvani influenceri svoj osjećaj za stil ili pak služe samo kao lutke za plaćene oglase? Činjenica je, neovisno o tome koliki udio u njihovoj javnoj prezentaciji čini osobni odabir, da su svi popularniji blogeri od svoje prisutnosti na društvenim mrežama stvorili unosan biznis.

    Pa isplati li se žrtvovati osobni stil za karijeru? Sudeći prema ciframa koje je za Mashable otkrila jedna marketinška agencija koja radi kao posrednik između brendova i blogera – isplati se itekako.

    Honorari se, dakako, mijenjaju ovisno o vrsti posta, ciljanoj publici i samom dosegu traženog blogera. S početnim ciframa od 100 eura, iznosi za jedan post mogu narasti i 100 puta više, odnosno do 10,000 eura.

    Lifestyle i modne zvijezde s preko milijun followera mogu dobiti čak između 5,000 i 20,000 eura po postu. Matematika je jednostavna: što više followera imate, veću ćete cifru dobiti. Celebovi poput Kylie Jenner, koji mudro iskorištavaju društvene mreže, mogu zaraditi i šestoznamenkaste iznose – za samo jedan post!

    Hm, možda je vrijeme za novi post?

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Zbog e-cigareta pojavila se nova razorna vrsta upale pluća

    30.06.2025

    Najvažnija stvar koju trebate napraviti prije nego iz klimatiziranog prostora izađete na vrućinu

    29.06.2025

    Čak 53 posto djevojčica u dobi do 13 godina nezadovoljno je svojim tijelom

    26.06.2025
    Leave A Reply Cancel Reply

    Najnovije

    Sve spremno za Thompsona: Bundek je krcat, prvi posjetitelji ulaze na Hipodrom

    Dodik više nije bjegunac od pravosuđa – Sud BiH, na zahtjev Tužiteljstva BiH, ukinuo mu tjeralicu i pritvor: “Umoran sam od svega”

    Zašto “nismo svoji” kada je prevruće? – Visoke temperature pogoršavaju stres, poremećaje spavanja i već postojeće mentalne bolesti

    Magazinović: Hrvatska i ostale zemlje EU-a zabranit će BiH sudjelovanje u javnim nabavkama jer nema potpisan Sporazum o javnim nabavkama s WTO

    U Zagreb već pristižu tisuće na Thompsonov koncert, na generalnoj probi sa djecom bili Plenković, Medved, Božinović…

    Kolumne

    Razlika između političara-vođe, gospodina koji piše povijest i balkanskog razbojnika

    Putovnica i pasoš u rukama nitkova

    Govor oca nad grobom sina za koji povijest nema uzor

    Umjesto čestitke: Svjetski dan sloboda medija

    Promo

    Mostar Bus od 16. lipnja uvodi ljetni vozni red

    Svjetski dan zaštite okoliša s HT Eronetom: Misli digitalno, djeluj ekološki

    U Mostaru Sajam braniteljskog poduzetništva

    Dokumentarni film ‘Vrijeme stradanja’ u Garevcu – sjećanje na tragična stradanja Hrvata Bosanske Posavine

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.