Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Umirovljenici: Povećanje mirovina obmana vlade
    • Napadi američke vojske i iranska prijetnja uništenjem američkih baza – “Od njih neće ostati ni traga”
    • Berlin različito gleda na stavove SAD-a i EU-a u BiH oko izbora visokog predstavnika
    • Jerko Ivanković Lijanović predao zahtjev za promjenu prezimena – umjesto Lijanović želi biti ‘Boljitak’
    • Traži se istraga protiv predsjednika FIFA-e Giannija Infantina zbog političke pristranosti
    • KAO NIKADA DO SADA – Svećenik u propovijedi na godišnjicu poginulih hrvatskih branitelja na Gradini prozvao lažne branitelje: “Stidite se svoga roda”
    • “Naše” i “vaše” žrtve ili kad poštovanje tuđih žrtava postane izdaja
    • Ravnatelj Agencije za privatizaciju HNŽ-a Donko Jović, smijenjen zbog napada na premijerku Buhač
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Energetika
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Samo dobre stvari
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    Zima – tjedan kiše, ali i susnježice i snijega

    republikaBy republika30.11.2022No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Prema prognozi Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH, sljedećih dana u našoj zemlji očekuje se hladno i pretežito oblačno vrijeme sa slabom kišom u nizinama, a u višim predjelima susnježicom iili snijegom.

    Danas, 30. prosinca 2022. – u Bosni i Hercegovini prevladvati će pretežitoo oblačno vrijeme. U kotlinskim dijelovima s maglom i niskim oblacima. U istočnim, sjevernim i sjeverozapadnim područjima Bosne povremeno je moguća slaba kiša, a u višim područjima slab snijeg. Nešto manje oblačnosti i sunčanije očekuje se na jugu. Vjetar slab sjeveroistočnog smjera. Jutarnja temperatura od -3 do 3, na jugu do 6, a najviša dnevna od 2 do 7, na jugu od 8 do 12 stupnjeva.

    1.12.2022.- pretežno oblačno vrijeme. U većem dijelu zemlje se očekuje slaba kiša, a višim područjima susnježica ili slab snijeg. Padaline poslije podne i tijekom noći. Jutarnja temperatura od -2 do 4, na jugu do 8, a najviša dnevna od 1 do 7, na jugu do 12 stupnjeva.

    2.12.2022. – pretežito oblačno vrijeme, povremeno sa slabom kišom. U višim područjima se očekuje slab snijeg. Tijekom dana, u većem dijelu zemlje, prestanak padalina. Jutarnja temperatura od -2 do 4, na jugu do 8, a najivša dnevna od 2 do 7, na jugu do 12 stupnjeva.

    3.12.2022. – pretežito oblačno vrijeme, samo ponegdje sa slabom kišom. U večernjim satima, jače naoblačenje s padalinama. Jutarnja temperatura od -2 do 4, na jugu do 8, a najivša dnevna od 2 do 9, na jugu do 12 stupnjeva.

     

    /Republika/

    snijeg vrijeme zima
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Umirovljenici: Povećanje mirovina obmana vlade

    16.07.2026

    Jerko Ivanković Lijanović predao zahtjev za promjenu prezimena – umjesto Lijanović želi biti ‘Boljitak’

    16.07.2026

    KAO NIKADA DO SADA – Svećenik u propovijedi na godišnjicu poginulih hrvatskih branitelja na Gradini prozvao lažne branitelje: “Stidite se svoga roda”

    15.07.2026

    Comments are closed.

    Najnovije

    Umirovljenici: Povećanje mirovina obmana vlade

    Napadi američke vojske i iranska prijetnja uništenjem američkih baza – “Od njih neće ostati ni traga”

    Berlin različito gleda na stavove SAD-a i EU-a u BiH oko izbora visokog predstavnika

    Jerko Ivanković Lijanović predao zahtjev za promjenu prezimena – umjesto Lijanović želi biti ‘Boljitak’

    Traži se istraga protiv predsjednika FIFA-e Giannija Infantina zbog političke pristranosti

    Kolumne

    Šutanje kožne mješine vrijednije od svih političkih nabiguza

    E, boli te k…. za koga navijam

    Sloboda: Najbolje upotrijebiti do označenog datuma

    Topić: Švicarski model je ipak najbolje rješenje za BiH

    Promo

    U Međugorju međunarodni šahovski turnir sa sudionicima iz više od 15 europskih i azijskih zemalja

    U Ljubuškom predstavljanje knjige – ‘Sin – Priča o Toniju’ vraća se kući

    Povijesni uspjeh za hercegovačko vinarstvo: Neumska vinarija Puntar osvojila zlato na prestižnom Decanteru 2026.

    Predstavljanje knjige ‘Između životinje i božanstva. Ljudsko tijelo i organi u Bibliji’, autora prof.dr. Dubravka Turalije

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.