Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Elektroprivreda BiH najavila značajno poskupljenje struje za svojih 805.717 kupaca – kućanstvima za čak 6%
    • Iran zabranio Starlink – kazna zatvor ili bičevanje
    • Iz SDA oštro kritizirali Trojku, a za Nikšića traže istragu zbog imenovanja Hadžiomerovića za generalnog direktora RTV FBiH
    • Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada
    • HNŽ – ugovori za obnovu lokalnih prometnica Neuma, Stoca, Ravnog, Konjica i Jablanice vrijedni 1,65 milijuna KM
    • Kineski BYD ulaže 81 milijun eura u proizvodnju električnih autobusa u Mađarskoj
    • Zbog e-cigareta pojavila se nova razorna vrsta upale pluća
    • Trenutak užasa na pozornici: Beyonce umalo ispala iz letećeg automobila
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Izdvojeno

    SABOTAŽA Face TV-u isključili struju

    republikaBy republika27.02.2016No Comments1 Min Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Dovod električne energije prekinut je tijekom Centralnog dnevnika (CD). Kako su kazali iz Face TV-a, izvršena je sabotaža i na agregatu na krovu zgrade Bosmal u Sarajevu, u kojoj je smještena ova TV kuća, doznaje Republika.

    Prestanak napajanja električnom energijom uslijedio je upravo u trenutku kada se emitirao prilog o ubojstvu i nestanku generala HVO-a Vlade Šantića.

    “Poštovani gledatelji, u ovom trenutku, u 19.38 sati, na FAC TV je izvršena sabotaža. Isključeni su svi dovodi električne energije (3) koji nisu pod kontrolom FACE-a već uprave zgrade BOSMALA: Sabotiran je i naš agregat na krovu BOSMAL. Prekid je trajao do 19.56 sati. FAVE TV je policiji i istražnim organima prijavila napad. Policija je izašla na lice mjesta i do kasno u noć vršila uviđaj. FACE TV ovaj napad karakterizira kao izravan, planiran atak udruženih političko-lobističkih krugova. Ovo je samo jedan od napada koji traju godinama, ali je ovaj najizravniji, otvoren. Problem više, koji treba zabrinuti istražne organe, je što se napad dogodio za vrijeme boravka člana Predsjedništva BiH Mladena Ivanića u našim prostorijama”, ističu iz FACE TV-a.

    Glavni urednik Senad Hadžifejzović za večeras je najavio izvješće o ovom događaju.

     

    {youtube}uVx4sgHKCaU{/youtube}

     

    (V.S./Republikinfo.com)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Elektroprivreda BiH najavila značajno poskupljenje struje za svojih 805.717 kupaca – kućanstvima za čak 6%

    30.06.2025

    Iz SDA oštro kritizirali Trojku, a za Nikšića traže istragu zbog imenovanja Hadžiomerovića za generalnog direktora RTV FBiH

    30.06.2025

    Južna Europa pod toplinskim valom – U Španjolskoj i do 46 stupnjeva

    30.06.2025
    Leave A Reply Cancel Reply

    Najnovije

    Elektroprivreda BiH najavila značajno poskupljenje struje za svojih 805.717 kupaca – kućanstvima za čak 6%

    Iran zabranio Starlink – kazna zatvor ili bičevanje

    Iz SDA oštro kritizirali Trojku, a za Nikšića traže istragu zbog imenovanja Hadžiomerovića za generalnog direktora RTV FBiH

    Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada

    HNŽ – ugovori za obnovu lokalnih prometnica Neuma, Stoca, Ravnog, Konjica i Jablanice vrijedni 1,65 milijuna KM

    Kolumne

    Putovnica i pasoš u rukama nitkova

    Govor oca nad grobom sina za koji povijest nema uzor

    Umjesto čestitke: Svjetski dan sloboda medija

    Topić: Papa Franjo čuvar

    Promo

    Mostar Bus od 16. lipnja uvodi ljetni vozni red

    Svjetski dan zaštite okoliša s HT Eronetom: Misli digitalno, djeluj ekološki

    U Mostaru Sajam braniteljskog poduzetništva

    Dokumentarni film ‘Vrijeme stradanja’ u Garevcu – sjećanje na tragična stradanja Hrvata Bosanske Posavine

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.