Naime, produkcijski tim nije bio u mogućnosti kreirati ledenu površinu zbog redukcije vode, objavio je Klix.
Umjetnici iz Rusije otputovali su u nedjelju uvečer u Beograd gdje imaju naredni nastup, a kako bi Sarajlijama izašli u susret odlučili su produžiti regionalnu turneju za dva dana kako bi publika ipak imala priliku nazočiti jedinstvenom spektaklu.
Svi oni koji su kupili ulaznice moći će ih iskoristiti u novom terminu ili zatražiti povrat novca na prodajnom mjestu na kojem su kupili ulaznice od srijede 14. prosinca.
St. Petersburg državni balet trebao je u ponedjeljak navečer izvesti predstavu “Labuđe jezero”. Naime, veći dio grada Sarajeva zadnjih dana je bez pitke vode, podsjeća Klix.ba.