Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Reiner o inicijativi DP-a o hrvatskoj izbornoj jedinici u FBiH: “Bez suglasnosti triju konstitutivnih naroda nema promjene Ustava”
    • Cijela BiH, kao i Balkan, pod meteo upozorenjem
    • Richard Gere o Trumpu: “Tko bi pomislio da takav manijak može postati predsjednik SAD-a?”
    • Dodikova ‘kažnjenička bojna lobista’ – Plaća 100.000 dolara mjesečno američkog generala-lobistu, oštre kritike Trumpovih pristalica
    • Nastavak ročišta pred Vrhovnim sudom FBiH u predmetu ‘Tulumović i ostali’ – Slučaj ili apsurd koji će se izučavati na fakultetima?
    • Inzko u otvorenom pismu PIC-u apelira: S najvećom pažnjom odvagajte odluku o visokom predstavniku, posljedice bi mogle biti nepopravljive
    • Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”
    • Trump šalje američkog generala za novog veleposlanika u BiH
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Energetika
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Samo dobre stvari
    • Kontakt
    Republika
    Izdvojeno

    POSLJEDNJI ČINOVI DODIKOVE DRAME Ponižavanje institucije: Dodik doveo harmonikaša u zgradu Predsjedništva BiH

    republikaBy republika18.10.2021Updated:18.10.2021No Comments1 Min Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Milorad Dodik, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine i predsjednik SNSD-a ispunio je prethodno dano obećanje te nastavio ponižavati državu i njene institucije dovodeći harmonikaša u zgradu Predsjedništva BiH. ovu vijest prenose svi regionalni mediji.

    Danas se održava sjednica Predsjedništva BiH, a Dodik je ranije u izjavama rekao da će joj prisustvovati, odbiti sve odluke, ali i dovesti harmonikaša i zapjevati pjesmu “Nema te više Alija”.

    Iako je javnost mislila da neće otići toliko predaleko, on je tu predstavu ipak napravio pa su tako pred Dodikom i ostalim članovima SNSD-a čaše alkoholnog pića u zgradi državne institucije, javlja N1 BiH.

    Погодите пјесму!

    Управо у згради Предсједништва БиХ. pic.twitter.com/oOGPXaEa0M

    — СНСД (@SNSDDodik) October 18, 2021

    SNSD je fotografije današnjeg njihovog okupljanja podijelio na Twitteru, ali i video u kojem Dodik, između ostalih pjesama na repertoaru, pjeva pjesmu “Srpkinja je mene majka rodila”.

    Већ дуго се пјесме са љепшом темом нису чуле у Сарајеву.

    Пролазници поред зграде Предсједништва застану да уживају у музици. pic.twitter.com/mjrMcm26Dz

    — СНСД (@SNSDDodik) October 18, 2021

    Dodik je, vidljivo je na videu, nazvao svoju majku i otpjevao joj pjesmu Šabana Šaulića “Raširi ruke o majko stara”.

    Uz Dodika su danas ovoj predstavi prisustvovao, između ostalih, i Staša Košarac, ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH te Radovan Kovačević, glasnogovornik SNSD-a, vidno raspoloženi, zapjevali su, prenosi N1.

    Ко пјева зло не мисли!

    Предсједник Додик посветио је једну од пјесама својој мајци коју је обрадовао позивом. pic.twitter.com/2oz4vztZZx

    — СНСД (@SNSDDodik) October 18, 2021

     

     

    Republikainfo.com/

    #milorad dodik harmonikaš izdvojeno Predsjednistvo
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Reiner o inicijativi DP-a o hrvatskoj izbornoj jedinici u FBiH: “Bez suglasnosti triju konstitutivnih naroda nema promjene Ustava”

    03.06.2026

    Dodikova ‘kažnjenička bojna lobista’ – Plaća 100.000 dolara mjesečno američkog generala-lobistu, oštre kritike Trumpovih pristalica

    03.06.2026

    Nastavak ročišta pred Vrhovnim sudom FBiH u predmetu ‘Tulumović i ostali’ – Slučaj ili apsurd koji će se izučavati na fakultetima?

    03.06.2026

    Comments are closed.

    Najnovije

    Reiner o inicijativi DP-a o hrvatskoj izbornoj jedinici u FBiH: “Bez suglasnosti triju konstitutivnih naroda nema promjene Ustava”

    Cijela BiH, kao i Balkan, pod meteo upozorenjem

    Richard Gere o Trumpu: “Tko bi pomislio da takav manijak može postati predsjednik SAD-a?”

    Dodikova ‘kažnjenička bojna lobista’ – Plaća 100.000 dolara mjesečno američkog generala-lobistu, oštre kritike Trumpovih pristalica

    Nastavak ročišta pred Vrhovnim sudom FBiH u predmetu ‘Tulumović i ostali’ – Slučaj ili apsurd koji će se izučavati na fakultetima?

    Kolumne

    E, boli te k…. za koga navijam

    Sloboda: Najbolje upotrijebiti do označenog datuma

    Topić: Švicarski model je ipak najbolje rješenje za BiH

    Koje je liberalno stajalište o ZDS-u, nacističkom i komunističkom znakovlju?

    Promo

    U Sarajevu premijera filma ‘Prova, kora i pokora’ o ženama koje su nakon Drugog svjetskog rata ostale same

    Pjesničko-likovna večer ‘Na oltaru ljubavi’ Vesne Oborine

    IV. okrugli stol Zaklade – ‘Ljudsko bratstvo i sestrinstvo’ – interdisciplinarni dijalog o temeljima društvenekohezije

    Konferencija ‘Trebinje 2026: Gradimo regiju’ okuplja građevinsku elitu, investitore i stručnjake

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.