Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Berlin različito gleda na stavove SAD-a i EU-a u BiH oko izbora visokog predstavnika
    • Jerko Ivanković Lijanović predao zahtjev za promjenu prezimena – umjesto Lijanović želi biti ‘Boljitak’
    • Traži se istraga protiv predsjednika FIFA-e Giannija Infantina zbog političke pristranosti
    • KAO NIKADA DO SADA – Svećenik u propovijedi na godišnjicu poginulih hrvatskih branitelja na Gradini prozvao lažne branitelje: “Stidite se svoga roda”
    • “Naše” i “vaše” žrtve ili kad poštovanje tuđih žrtava postane izdaja
    • Ravnatelj Agencije za privatizaciju HNŽ-a Donko Jović, smijenjen zbog napada na premijerku Buhač
    • U Međugorju otvoren Dodig Tennis Center – gosti Novak Đoković, Marin Čilić, Mate Pavić, a u publici je bio i Boris Becker
    • U Hrvatskom saboru žustra rasprava oko ‘Rezolucije o političkom osnaživanju Hrvata u BiH’
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Energetika
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Samo dobre stvari
    • Kontakt
    Republika
    Izdvojeno

    Od sutra u Federaciji policijski sat od 21 do 5 ujutro

    republikaBy republika23.03.2021No Comments1 Min Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Krizni stožer Federalnog ministarstva zdravstva postrožio je mjeru za ograničenje kretanja, tzv. policijski sat, na cijelom području ovog entiteta i on je od sutra od 21 sati do 5 sati ujutro.

    Prema najnovijoj odluci, smanjuje se i dopušteni broj osoba na okupljanjima na 20, i u zatvorenom i na otvorenom prostoru.

    Ovim odredbama prilagođene su i mjere koje vrijede za ugostiteljske objekte te se i kod njih smanjuje broj dopuštenih mjesta u zatvorenom prostoru na 20, a dozvoljavaju se samo sjedeća mjesta uz držanje distance.

    Izuzeto od ovoga, kazalištima i kinima dopušta se održavanje predstava i projekcija za do 70 osoba, uz poštivanje epidemioloških preporuka. U ugostiteljskim objektima i to samo na otvorenom (baštama i terasama) dozvoljava se upotreba i konzumacija nargila, uz obveznu primjenu jednokratnog nastavka i crijeva.

    Ovom naredbom će se županijskim kriznim stožerima naložiti donošenje strožijih odredbi sukladno razvoju epidemiološke situacije.

    No, strožija zapovijed o trajanju policijskog sata je u županijskog stožera civilne zaštite u ŽZH-u gdje je na području ove općine zabranjeno kretanje od 20.30 sati do pet ujutro, Također, u Sarajevskoj županiji zabranjen je rad svim ugostiteljskim objektima.

    /Republikainfo.com/

     

    federacija izdvojeno policijski sat
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Berlin različito gleda na stavove SAD-a i EU-a u BiH oko izbora visokog predstavnika

    16.07.2026

    Traži se istraga protiv predsjednika FIFA-e Giannija Infantina zbog političke pristranosti

    15.07.2026

    “Naše” i “vaše” žrtve ili kad poštovanje tuđih žrtava postane izdaja

    15.07.2026

    Comments are closed.

    Najnovije

    Berlin različito gleda na stavove SAD-a i EU-a u BiH oko izbora visokog predstavnika

    Jerko Ivanković Lijanović predao zahtjev za promjenu prezimena – umjesto Lijanović želi biti ‘Boljitak’

    Traži se istraga protiv predsjednika FIFA-e Giannija Infantina zbog političke pristranosti

    KAO NIKADA DO SADA – Svećenik u propovijedi na godišnjicu poginulih hrvatskih branitelja na Gradini prozvao lažne branitelje: “Stidite se svoga roda”

    “Naše” i “vaše” žrtve ili kad poštovanje tuđih žrtava postane izdaja

    Kolumne

    Šutanje kožne mješine vrijednije od svih političkih nabiguza

    E, boli te k…. za koga navijam

    Sloboda: Najbolje upotrijebiti do označenog datuma

    Topić: Švicarski model je ipak najbolje rješenje za BiH

    Promo

    U Međugorju međunarodni šahovski turnir sa sudionicima iz više od 15 europskih i azijskih zemalja

    U Ljubuškom predstavljanje knjige – ‘Sin – Priča o Toniju’ vraća se kući

    Povijesni uspjeh za hercegovačko vinarstvo: Neumska vinarija Puntar osvojila zlato na prestižnom Decanteru 2026.

    Predstavljanje knjige ‘Između životinje i božanstva. Ljudsko tijelo i organi u Bibliji’, autora prof.dr. Dubravka Turalije

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.