Republika
    Facebook Twitter Instagram
    Najnovije
    • SKANDAL I U ODLASKU Što je bivša ministrica Turković radila tajno?
    • Nešić se voli pozdravljati s tradicionalnim srpskim pozdravom, dizati tri prsta – ispričao se i kaže, želi biti ministar svih građana BiH
    • MALA GRUPA VELIKIH BUDALA Nekoliko srpskih navijača na Australian Openu izazvala incident: “Srbi i Rusi braća zauvijek” – među njima bio i Đokovićev otac
    • Podignuta optužnica protiv indijskog biznismena Pramoda Mittala da je izvlačio novac iz GIKIL-a
    • Zelenskij nezainteresiran za sastanak s Putinom: “Nakon invazije on je za mene nitko, ne znam ni tko zaista donosi odluke u Rusiji”
    • Njemački kancelar Scholz o isporuci tenkova Leopard Ukrajini: “Imajte povjerenja u mene”
    • IMA ENERGIJE I ŽELI JOŠ VIŠE Mamić pokreće novi biznis u Hercegovini – ‘Plavo sunce’ kćeri, ‘Majsko sunce’ prijateljici
    • Ruski obavještajci premrežili Srbiju – Prate se Vučićevi potezi
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Izdvojeno

    HRVATSKA-KANADA 4:1 – Kanadski trener govorio da će sj….. Hrvate, a ispalo suprotno

    republikaBy republika27/11/2022Updated:27/11/2022Nema komentara2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Hrvatski nogometaši došli su do prve pobjede na Svjetskom prvenstvu u Kataru svladavši Kanadu s uvjerljivih 4-1 (2-1) u nedjeljnom dvoboju na stadionu Khalifa International u Dohi.

    Četiri dana uoči utakmice reprezantativaca Kanade i Hrvatske, kanadski izbornik John Herdman, koji je podrijetlom iz Engleske, prešao je prag sportkog ponašanja. Naime, nakon utakmice protiv Belgije, kada Kanada, unatoč dobroj igri, nije imala sreće te su Belgijanci zabilježili pobjedu od 1:0, kanadski izbornik je nakon poraza hrabrio igrače:.Rekao sam im kako pripadamo ovdje i kako ćemo iduće s*bati Hrvatsku. Jednostavno je”.

    Međutim, nakon nedjeljne utakmice s Hrvatskom, kanadski trener “progutao je ježa”, a utkmicu sa Hrvatima pamtiti će cijeli život.

    Kanađani su poveli već u drugoj minuti pogotkom Alphonsa Daviesa, ali Hrvatska je već do poluvremena preokrenula rezultat.

    Andrej Kramarić je izjednačio u 36. minuti na asistenciju Ivana Perišića, a za 2-1 je u 44. minuti pogodio Marko Livaja nakon dodavanja Josipa Juranovića.

    Kramarić je u 70. minuti svojim drugim pogotkom, ponovno uz Perišićevu asistenciju, povećao prednost na 3-1, a konačnih 4-1 postavio je Lovro Majer u četvrtoj minuti dodatka na dodavanje Mislava Oršića.

    S obzirom da je u prvom dvoboju današnjeg programa u skupini F Maroko iznenađujuće pobijedio Belgiju sa 2-0, Hrvatskoj je za plasman u osminu finala dovoljan i bod u posljednjem kolu protiv Belgije.

    Nakon dva kola Hrvatska je vodeća u skupini sa četiri boda, koliko ih ima i Maroko. Tri boda ima Belgija, a na začelju je Kanada koja je bez bodova i bez izgleda za plasman u drugi krug.

    ⏫🇭🇷 Croatia are up and running#FIFAWorldCup | #Qatar2022 pic.twitter.com/VbTrIBHZZ6

    — FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) November 27, 2022

    /Republika/

    Hrvatska izdvojeno kanada katar
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    SKANDAL I U ODLASKU Što je bivša ministrica Turković radila tajno?

    26/01/2023

    Nešić se voli pozdravljati s tradicionalnim srpskim pozdravom, dizati tri prsta – ispričao se i kaže, želi biti ministar svih građana BiH

    26/01/2023

    Podignuta optužnica protiv indijskog biznismena Pramoda Mittala da je izvlačio novac iz GIKIL-a

    26/01/2023

    Comments are closed.

    No comment

    Polako u legitimno predstavljanje

    Evolucija u BiH ili kako politički (pre)živjeti

    Poruke mira iz Srpske

    Rotirajući gradonačelnici Mostara

    Najnovije

    SKANDAL I U ODLASKU Što je bivša ministrica Turković radila tajno?

    Nešić se voli pozdravljati s tradicionalnim srpskim pozdravom, dizati tri prsta – ispričao se i kaže, želi biti ministar svih građana BiH

    MALA GRUPA VELIKIH BUDALA Nekoliko srpskih navijača na Australian Openu izazvala incident: “Srbi i Rusi braća zauvijek” – među njima bio i Đokovićev otac

    Podignuta optužnica protiv indijskog biznismena Pramoda Mittala da je izvlačio novac iz GIKIL-a

    Zelenskij nezainteresiran za sastanak s Putinom: “Nakon invazije on je za mene nitko, ne znam ni tko zaista donosi odluke u Rusiji”

    Kolumne

    Zašto mostarski gradonačelnik umjesto konstruktivne kritike želi ulizice?

    SVE ZA FOTELJU – Loš reality show s Konakovićem, Nikšićem, Fortom u glavnoj ulozi

    Ubojite igre oko Dinama

    Šimleša: Ne odgajam princezu – želim odgojiti ratnicu i radnicu koja će sama napraviti ljestve do zvijezda

    Promo

    ‘Pisanje između redova’ – knjiga Faruka Kajtaza – “Britka pera, ‘oštar’ na obaraču”

    U Mostaru tradicionalni Božićni koncert i božićni prijem povodom pravoslavnog Božića

    HKD Napredak dodjeljuje stipendije

    Sljedeće godine 20. Jubilarna međunarodna PRO PR konferencija na Plitvičkim jezerima

    republikainfo.com
    Copyright 2019 Republikainfo.com | Developed by Rahatlook
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.