Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Elektroprivreda BiH najavila značajno poskupljenje struje za svojih 805.717 kupaca – kućanstvima za čak 6%
    • Iran zabranio Starlink – kazna zatvor ili bičevanje
    • Iz SDA oštro kritizirali Trojku, a za Nikšića traže istragu zbog imenovanja Hadžiomerovića za generalnog direktora RTV FBiH
    • Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada
    • HNŽ – ugovori za obnovu lokalnih prometnica Neuma, Stoca, Ravnog, Konjica i Jablanice vrijedni 1,65 milijuna KM
    • Kineski BYD ulaže 81 milijun eura u proizvodnju električnih autobusa u Mađarskoj
    • Zbog e-cigareta pojavila se nova razorna vrsta upale pluća
    • Trenutak užasa na pozornici: Beyonce umalo ispala iz letećeg automobila
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    FACEBOOK LUDILO SIJE STRAH Ako vam dijete iznebuha nestane bez traga, mogući krivac je bizarna igra ‘Game of 72’

    republikaBy republika09.05.2015No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Najnovije Facebook ludilo, koje nalaže djeci i tinejdžerima da nestanu na 72 sata bez ikakvog prethodnog obavještavanja roditelja o tome, moglo bi biti uzrok nestanka dvije britanske tinejdžerke, piše Mirror.

    Naime, Siobhan (15) i Sammy Clarke (14), pronađene su u ponedjeljak ujutro oko 30 kilometara udaljene od njihovog doma u Maldonu, nakon što su nestale poslije nastave u petak.

    Njihov nestanak pokrenuo je veliku policijsku potragu, a policajci su tragali i za njihovim 22-godišnjim prijateljem Keiranom Hartley-Andersonom.

    Trojac je pronađen u ponedjeljak ujutro nakon što su ih građani prepoznali i dojavili policiji. Policija je kasnije potvrdila kako su 22-godišnjaka uhitili zbog veze sa nestankom djevojčica.

    Njihovi prijatelji na društvenim su mrežama njihov nestanak povezali s novim izazovom koji se proširio na Facebooku: mladi jedni druge izazivaju da nestanu na 72 sata bez da ih itko pronađe.

    Da ovaj slučaj ima veze s bolesnom igrom shvatili su tek kada je 13-godišnja djevojčica iz Francuske nestala na tri dana na sjeveru zemlje, prije nego li se neozlijeđena i zdrava vratila kući.

    Tinejdžerica Emma niti roditeljima niti policiji nije željela reći gdje je i s kim bila – sve što je rekla je ‘da je igrala igru s Facebooka’.

    Čuli smo da su cure nestale, a da je sve dio tog Facebook ludila. Očito da ih je netko izazvao, te su nestale bez traga, i bez da su rekle ikome išta o tome. Vrlo je zabrinjavajuća ta igra, pogotovo zbog njihove dobi, ali i ludog današnjeg svijeta. Jadni roditelji, sigurno su bili ludi od brige – kazao je stanovnik Westcliffa Jo Gillet (43).
    Tamošnja policija nije htjela komentirati igru pod nazivom ‘Game of 72’.

    (Izvor: Jutarnji list)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada

    30.06.2025

    HNŽ – ugovori za obnovu lokalnih prometnica Neuma, Stoca, Ravnog, Konjica i Jablanice vrijedni 1,65 milijuna KM

    30.06.2025

    Cigarete skuplje za 10 feninga

    30.06.2025
    Leave A Reply Cancel Reply

    Najnovije

    Elektroprivreda BiH najavila značajno poskupljenje struje za svojih 805.717 kupaca – kućanstvima za čak 6%

    Iran zabranio Starlink – kazna zatvor ili bičevanje

    Iz SDA oštro kritizirali Trojku, a za Nikšića traže istragu zbog imenovanja Hadžiomerovića za generalnog direktora RTV FBiH

    Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada

    HNŽ – ugovori za obnovu lokalnih prometnica Neuma, Stoca, Ravnog, Konjica i Jablanice vrijedni 1,65 milijuna KM

    Kolumne

    Putovnica i pasoš u rukama nitkova

    Govor oca nad grobom sina za koji povijest nema uzor

    Umjesto čestitke: Svjetski dan sloboda medija

    Topić: Papa Franjo čuvar

    Promo

    Mostar Bus od 16. lipnja uvodi ljetni vozni red

    Svjetski dan zaštite okoliša s HT Eronetom: Misli digitalno, djeluj ekološki

    U Mostaru Sajam braniteljskog poduzetništva

    Dokumentarni film ‘Vrijeme stradanja’ u Garevcu – sjećanje na tragična stradanja Hrvata Bosanske Posavine

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.