Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Inzko u otvorenom pismu PIC-u apelira: S najvećom pažnjom odvagajte odluku o visokom predstavniku, posljedice bi mogle biti nepopravljive
    • Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”
    • Trump šalje američkog generala za novog veleposlanika u BiH
    • Najgori razgovor Trumpa i Netanyahua: “Je*eno si lud, svi te mrze!”
    • Punjenje uz cestu umjesto visoke politike: Kako su električni auti produžili put europskim povjerenicima
    • Zašto se ne smije naplaćivati Hormuški tjesnac, a Suez i Panama naplaćuju?
    • Kakva će biti američka politika prema BiH?
    • Njemački sud zabranio Spiegelu da Vučića povezuje sa ‘Sarajevo safarijem’: Nedopustivo i neuravnoteženo izvješćivanje
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Energetika
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Samo dobre stvari
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    Dušan Bajatović, čovjek koji je napadao Vukovar i Bosnu, a želi i Kosovo, dao otkaz hrvatskom rukometnom vrataru jer je bio na Thompsonovom koncertu

    republikaBy republika08.07.2025Updated:08.07.2025No Comments3 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    foto: Dušan Bajatović

    Rukometni klub Vojvodina iz Novog Sada odlučio je raskinuti ugovor s bivšim hrvatskim rukometnim vratarom Filipom Ivićem, samo tri tjedna nakon što je potpisao za klub. Razlog za takvu odluku bio je Ivićevo prisustvo na koncertu Marka Perkovića Thompsona, što je objavio na Instagramu, a potom objavu izbrisao. Iza Ivićeva otkaza stoji predsjednik kluba, Dušan Bajatović, piše Večernji list HR.

    On je krajem 2024. godine dospio je u fokus javnost jer je javno poručio da je “spreman prvi ići na Kosovo, dođe li do rata”, a izjavio je i kako je bio zapovjednik srbijanskih snaga u napadu na Vukovar i na ratištu u Bosni.

    U opširnom priopćenju objavljenom na službenim kanalima kluba, Vojvodina navodi da je „sa zaprepaštenjem primila vijest“ o tome da je Ivić prisustvovao onome što nazivaju „ustaškim skupom Marka Perkovića Thompsona“, tvrdeći da takva događanja „nisu glazbeni koncerti, već mjesta na kojima se veličaju ideje i simboli zločina nad srpskim narodom“. Iza Ivićeva otkaza stoji predsjednik kluba, Dušan Bajatović.

    Dušan Bajatović rođen je 1967. godine u Ravnom selu kod Vrbasa, a inače je poznati srpski biznismen i političar. Član je Socijalističke partije Srbije od osnivanja 1990. godine, a od 2008. godine obnaša dužnost generalnog direktora Javnog poduzeća Srbijagas. Krajem 2024. godine dospio je u fokus javnost jer je javno poručio da je prvi spreman ići na Kosovo, dođe li do rata. Također, dodao je da je tijekom 1990-ih bio u Vukovaru te u Bosni.

    Dušan Bajatović rođen je 1967. godine u Ravnom selu kod Vrbasa, a inače je poznati srpski biznismen i političar. Član je Socijalističke partije Srbije od osnivanja 1990. godine, a od 2008. godine obnaša dužnost generalnog direktora Javnog poduzeća Srbijagas. Krajem 2024. godine dospio je u fokus javnost jer je javno poručio da je prvi spreman ići na Kosovo, dođe li do rata. Također, dodao je da je tijekom 1990-ih bio u Vukovaru te u Bosni.

    “Ja ću se prvi prijaviti. Bio sam vojni komandant, bio sam i u Vukovaru, bio sam i u Bosni, bio sam i na Kosovu i baš me briga, pričat ću o tome. Zvala me moja država. Je li ta politika dobra ili loša? Imali smo mi zamjerke i na Miloševićevu politiku, ali smo dobili Republiku Srpsku…”, rekao je jednom prilikom.

    U imovinskoj kartici naznačio je kako dobiva čak pet plaća, ukupno zarađuje oko 35 tisuća eura mjesečno, posjeduje 107 nekretnina u Srbiji i inozemstvu. U vlasništvu ima dva automobila, čamac, autoprikolicu, kamion, ali i skupocjeni traktor., piše Večernji list HR.

    /Desk/

    dušan bajatović filip ivić koncert Marko Perković Thompson
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”

    02.06.2026

    Mladi kriminalci – U Zagrebu poduzetnika ucjenjivali kripto milijunima, zapalili mu dva Lamborghinija

    31.05.2026

    Ministrica Pozder u Neumu sa načelnikom Jurkovićem: Priprema za turističku sezonu s naglaskom na zaštitu okoliša

    31.05.2026

    Comments are closed.

    Najnovije

    Inzko u otvorenom pismu PIC-u apelira: S najvećom pažnjom odvagajte odluku o visokom predstavniku, posljedice bi mogle biti nepopravljive

    Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”

    Trump šalje američkog generala za novog veleposlanika u BiH

    Najgori razgovor Trumpa i Netanyahua: “Je*eno si lud, svi te mrze!”

    Punjenje uz cestu umjesto visoke politike: Kako su električni auti produžili put europskim povjerenicima

    Kolumne

    E, boli te k…. za koga navijam

    Sloboda: Najbolje upotrijebiti do označenog datuma

    Topić: Švicarski model je ipak najbolje rješenje za BiH

    Koje je liberalno stajalište o ZDS-u, nacističkom i komunističkom znakovlju?

    Promo

    U Sarajevu premijera filma ‘Prova, kora i pokora’ o ženama koje su nakon Drugog svjetskog rata ostale same

    Pjesničko-likovna večer ‘Na oltaru ljubavi’ Vesne Oborine

    IV. okrugli stol Zaklade – ‘Ljudsko bratstvo i sestrinstvo’ – interdisciplinarni dijalog o temeljima društvenekohezije

    Konferencija ‘Trebinje 2026: Gradimo regiju’ okuplja građevinsku elitu, investitore i stručnjake

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.