Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Tisuće u Bratislavi prosvjedovalo zbog odlaska premijera Fica na paradu u Moskvu
    • Indija i Pakistan dogovorili trenutni prekid vatre
    • LOŠA DOJAVA Policija Dristrikta Brčko pokušala uhititi Viškovića – nije bio u koloni vozila
    • Dodik zaprijetio Sloveniji ukokliko mu uvedu sankcije
    • Poruka reisa Kavazovića iz Blagaja: “Nasilje i uzurpacija na Lakišića haremu moraju prestati – crvena linija za svakog muslimana – Izgradnja Mevlane pružena ruka pomirenju”
    • Reis Kavazović čestitao papi Lavu XIV. – “U ovim izazovnim vremenima važno imati hrabre lidere koji će graditi dijalog i mostove
    • Deset stranaka potpisalo koaliciju protiv Dodika – čeka se Čović, a on ima uvjet
    • Dok BiH nazaduje, u Hrvatskoj predstavljena brošura protiv SLAPP tužbi – uključeno i ministarstvo kulture i medija
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    Vučićevog rivala policija maltretirala na srbijanskoj granici: S obitelji se vraćao s odmora u Hrvatskoj

    republikaBy republika19.08.2022No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Nakon sat i četrdeset minuta zadržavanja na graničnom prijelazu Batrovci, na ulasku iz Hrvatske u Srbiju, Zdravko Ponoš, predsjednik političke organizacije Srbija centar, predsjednički kandidat oporbe i glavni “izazivač” Aleksandra Vučića na izborima za prvog čovjeka Srbije održanim na proljeće, pušten je u Srbiju, javlja danas.rs.

    Ponoš i obitelj su se vraćali s godišnjeg odmora, a onda je uslijedila prava drama na granici, prenosi Slobodna Dalmacija. I to ne zbog prometnih gužvi!

    Naime, srbijanski su policajci na graničnom prijelazu Batrovci, u četvrtak, otprilike oko 17 sati, zaustavili automobil u kome su bili Zdravko Ponoš i članovi njegove obitelji. Rečeno mu je da automobil parkira u stranu i tamo “pričeka da dođu pripadnici BIA (Bezbednosno-informativne agencije, op.a.) kako bi obavili razgovor sa njim”.

    Članovima obitelji policajci su uzeli dokumente, a u međuvremenu je pripadnik carinske službe pretresao stvari i automobil. Poslije skoro dva sata čekanja, pripadnici granične policije su Ponošu kazali kako “službenici BIA ipak neće doći i da može nastaviti put”.

    – Ovdje nije riječ o bilo kakvoj rutinskoj kontroli na ulasku u zemlju. BIA ne funkcionira na takav način i ne obavlja razgovore na granici. Procedura je takva da, ako BIA smatra da treba obaviti razgovor sa mnom, onda mi uputi poziv na kućnu adresu a pretpostavljam da ima i moj broj telefona. Sasvim je jasno da se u ovom slučaju radi o političkom pritisku i maltretiranju moje obitelji. Kako drugačije nazvati kada vas nakon višesatnog putovanja po izuzetno toplom vremenu policija zadržava na graničnom prelazu još sat i četrdeset minuta?! – izjavio je za danas.rs ogorčeni Zdravko Ponoš.

     

    /Desk/

    granica Hrvatska policija Srbija zdravko ponoš
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    LOŠA DOJAVA Policija Dristrikta Brčko pokušala uhititi Viškovića – nije bio u koloni vozila

    10.05.2025

    Poruka reisa Kavazovića iz Blagaja: “Nasilje i uzurpacija na Lakišića haremu moraju prestati – crvena linija za svakog muslimana – Izgradnja Mevlane pružena ruka pomirenju”

    10.05.2025

    Reis Kavazović čestitao papi Lavu XIV. – “U ovim izazovnim vremenima važno imati hrabre lidere koji će graditi dijalog i mostove

    10.05.2025

    Comments are closed.

    Najnovije

    Tisuće u Bratislavi prosvjedovalo zbog odlaska premijera Fica na paradu u Moskvu

    Indija i Pakistan dogovorili trenutni prekid vatre

    LOŠA DOJAVA Policija Dristrikta Brčko pokušala uhititi Viškovića – nije bio u koloni vozila

    Dodik zaprijetio Sloveniji ukokliko mu uvedu sankcije

    Poruka reisa Kavazovića iz Blagaja: “Nasilje i uzurpacija na Lakišića haremu moraju prestati – crvena linija za svakog muslimana – Izgradnja Mevlane pružena ruka pomirenju”

    Kolumne

    Umjesto čestitke: Svjetski dan sloboda medija

    Topić: Papa Franjo čuvar

    Politička kriza ili prostor za manipulaciju

    “HAVE A GOOD TIME” Papirnati tigrovi: Pola milijuna na Thompsonovom koncertu zaklinjati će se da su ‘spremni’, a nisu – Hrvatskoj nedostaje 4.000 vojnika

    Promo

    Okrugli stol Zaklade Ljudsko bratstvo u Novom Travniku: ‘Ljudsko bratstvo i sestrinstvo’

    Počinje Mostarsko proljeće 2025

    Stolački Cener 2025: Utrka koja spaja sport, zajedništvo i povijest

    HKD Napredak Mostar poziva na Uskrsnicu

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.