Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Na komemoraciju u Srebrenicu dolaze visoki dužnosnici iz EU-a
    • Dodik neće migrante iz EU-a, ali nudi RS za Trumpove migrante i ukidanje sankcija
    • BiH ima 45 dana za dogovor oko Reformske agende i milijardu eura pomoći iz EU-a
    • MMF o BiH: Hitno treba novca, rizici su povećani zbog vanjskih udara i domaćih političkih tenzija
    • U meksičkom krematoriju pronašli skoro 400 tijela – što je bilo u urnama koje su davali obiteljima?
    • Američki gulag – Trump otvorio prihvatilište za migrante usred močvare, ‘osigurano’ aligatorima i zmijama: “Ako pobjegnete trčite cik-cak. Šanse za bijeg vam rastu za 1%”
    • Dodik: Nećemo u RS-u dopustiti raspoređivanje 50.000 migranata iz Europe
    • Incident u NSRS-u i zamalo tuča: Stevandić isprovocirao Vukanovića: “Za psihijatrije” i “svinjo, majmune debeli”…
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    Najpopularniji boksač u Hercegovini kod predsjednika Uprave Eroneta

    republikaBy republika07.12.2015No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Predsjednik Primorac čestitao je Belji na tome iznimnom uspjehu, naglasivši kako mu je posebno drago što je HT Eronet prepoznao vrijednost jednoga takvog sportskog događaja te ga sponzorski i podržao.

    „Raduje činjenica da na ovim našim prostorima postoje takvi talentirani i uspješni mladi ljudi – sportaši, umjetnici i svi ostali,  koji ime svoga rodnog kraja, zajedno sa svojim uspjesima, s ponosom pronose diljem svijeta. Jedan od njih je, svakako, i Damir Beljo, sportaš koji se vinuo do samih sportskih visina i koji zaslužuje naše potpuno poštovanje i pozornost sportske i ine javnosti“, kazao je Primorac.

    Prenijevši dojmove s boksačkog spektakla u Širokom Brijegu koji je okrunjen krunom europskog prvaka, Beljo je Primorca upoznao i sa svojim nedavnim boravkom u Orlandu, na Floridi, gdje je boravio na WBO boksačkoj konvenciji. Na Floridu je, kako je kazao, pozvan kao jedan od kandidata za izazivačko mjesto trenutnom svjetskom prvaku Poljaku Krzysztofu Glowackom.

    „Bila mi je iznimna čast naći se među tim velikim imenima u svijetu boksa, a mene su izdvojili i prozvali čak dva puta. Od toliko boksačkih imena, predsjednik WBO-a za Europu Istvan Kovacs mene je posebno istaknuo i rekao da sam veliki potencijal te jedan od najozbiljnijih kandidata za svjetsku titulu. Čast mi je što sam bio ondje i što me Bog tako blagoslovio. Došao sam na korak do Las Vegasa i svjetskog naslova“, kazao je Beljo.

    Primorac je Belji zaželio mnogo sreće i uspjeha u daljnjoj karijeri te istaknuo kako se nada da će nas Damir uskoro sve obradovati i naslovom svjetskog prvaka, naglasivši kako je HT Eronet i dalje spreman podržati njegove borbe i njegov put ka novim naslovima.
    (Republikainfo.com)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Na komemoraciju u Srebrenicu dolaze visoki dužnosnici iz EU-a

    02.07.2025

    Dodik: Nećemo u RS-u dopustiti raspoređivanje 50.000 migranata iz Europe

    02.07.2025

    Grad Mostar počinje projekt recikliranja otpada

    30.06.2025
    Leave A Reply Cancel Reply

    Najnovije

    Na komemoraciju u Srebrenicu dolaze visoki dužnosnici iz EU-a

    Dodik neće migrante iz EU-a, ali nudi RS za Trumpove migrante i ukidanje sankcija

    BiH ima 45 dana za dogovor oko Reformske agende i milijardu eura pomoći iz EU-a

    MMF o BiH: Hitno treba novca, rizici su povećani zbog vanjskih udara i domaćih političkih tenzija

    U meksičkom krematoriju pronašli skoro 400 tijela – što je bilo u urnama koje su davali obiteljima?

    Kolumne

    Putovnica i pasoš u rukama nitkova

    Govor oca nad grobom sina za koji povijest nema uzor

    Umjesto čestitke: Svjetski dan sloboda medija

    Topić: Papa Franjo čuvar

    Promo

    Mostar Bus od 16. lipnja uvodi ljetni vozni red

    Svjetski dan zaštite okoliša s HT Eronetom: Misli digitalno, djeluj ekološki

    U Mostaru Sajam braniteljskog poduzetništva

    Dokumentarni film ‘Vrijeme stradanja’ u Garevcu – sjećanje na tragična stradanja Hrvata Bosanske Posavine

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.