Close Menu
Republika
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Najnovije
    • Reiner o inicijativi DP-a o hrvatskoj izbornoj jedinici u FBiH: “Bez suglasnosti triju konstitutivnih naroda nema promjene Ustava”
    • Cijela BiH, kao i Balkan, pod meteo upozorenjem
    • Richard Gere o Trumpu: “Tko bi pomislio da takav manijak može postati predsjednik SAD-a?”
    • Dodikova ‘kažnjenička bojna lobista’ – Plaća 100.000 dolara mjesečno američkog generala-lobistu, oštre kritike Trumpovih pristalica
    • Nastavak ročišta pred Vrhovnim sudom FBiH u predmetu ‘Tulumović i ostali’ – Slučaj ili apsurd koji će se izučavati na fakultetima?
    • Inzko u otvorenom pismu PIC-u apelira: S najvećom pažnjom odvagajte odluku o visokom predstavniku, posljedice bi mogle biti nepopravljive
    • Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”
    • Trump šalje američkog generala za novog veleposlanika u BiH
    Republika
    • Naslovnica
    • Izdvojeno
    • Vijesti
    • Top teme
    • Global
    • Ekonomija
    • Energetika
    • Zdravlje i Ljepota
    • Scena
    • Kolumne
    • Samo dobre stvari
    • Kontakt
    Republika
    Vijesti

    U Mostaru nogometaš Zrinjskog, mladi Švicarac, izvršio samoubojstvo skokom s osmog kata

    republikaBy republika21.11.2022No Comments2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Sinoć je u Mostaru pronađen mrtav švicarski državljanin, a prema neslužbenim informacijama radi se o nogometašu Zrinjskog Karimu Gazzetti (27), izvijestio je portal Bljesak.info, navodeći kako se radi o samoubojstvu.

    Dvadesetsedmogodišnji Švicarac pao je sa osmog kata zgrade u Mostaru, potvrdio je za Bljesak.info glasnogovornik MUP-a HNŽ Ljudevit Marić. Policija je u 2:50 sati dobila dojavu da u Ulici Kneza Višeslava leži nepomično tijelo nepoznate osobe, za sada se službeno ne zna je li pao ili je skočio, kazao je Marić.

    Dolaskom na mjesto nesreće, odnosno pred zgradu Orka, utvrđeno je da se radi o K. G. (27) državljaninu Švicarske. Dežurni liječnik Hitne pomoći Mostar je konstatirao smrt. Očevid su na mjestu nesreće obavili pripadnici Policijske uprave Mostar, zajedno s dežurnim županijskim tužiteljem.

    Bljesak.info doznaje da je u pitanju Karim Emilio Roberto Gazzetta, mladi nogometaš koji je u srpnju potpisao ugovor sa mostarskim Zrinjskim. 27-godišnji veznjak u Mostar je stigao ljestos iz Švicarske, točnije iz Xamaxa, a ugovor je potpisao do svibnja 2024. godine.

    Karijeru je započeo u Servetteu, nakon čega je promijenio nekoliko klubova u Švicarskoj. Etoile Carouge, Winterthur, Stade-Lausanne su bili njegovi klubovi u nastavku karijere, prije nego što završiti u Neuchâtel Xamaxu. Upisao je četiri nastupa za mladu reprezentaciju Švicarske, tri puta je igrao za juniorsku, dok je za onu do 18 godina kompletirao pet nastupa.

    /Desk/

     

    karim gazetta nogometaš samoubojstvo Zrinjski
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Related Posts

    Cijela BiH, kao i Balkan, pod meteo upozorenjem

    03.06.2026

    Istraživanje o prisutnosti žena u medijima – Pehlić: “Nikada ne možete uvrijediti muškarca kao što možete uvrijediti ženu”

    02.06.2026

    Mladi kriminalci – U Zagrebu poduzetnika ucjenjivali kripto milijunima, zapalili mu dva Lamborghinija

    31.05.2026

    Comments are closed.

    Najnovije

    Reiner o inicijativi DP-a o hrvatskoj izbornoj jedinici u FBiH: “Bez suglasnosti triju konstitutivnih naroda nema promjene Ustava”

    Cijela BiH, kao i Balkan, pod meteo upozorenjem

    Richard Gere o Trumpu: “Tko bi pomislio da takav manijak može postati predsjednik SAD-a?”

    Dodikova ‘kažnjenička bojna lobista’ – Plaća 100.000 dolara mjesečno američkog generala-lobistu, oštre kritike Trumpovih pristalica

    Nastavak ročišta pred Vrhovnim sudom FBiH u predmetu ‘Tulumović i ostali’ – Slučaj ili apsurd koji će se izučavati na fakultetima?

    Kolumne

    E, boli te k…. za koga navijam

    Sloboda: Najbolje upotrijebiti do označenog datuma

    Topić: Švicarski model je ipak najbolje rješenje za BiH

    Koje je liberalno stajalište o ZDS-u, nacističkom i komunističkom znakovlju?

    Promo

    U Sarajevu premijera filma ‘Prova, kora i pokora’ o ženama koje su nakon Drugog svjetskog rata ostale same

    Pjesničko-likovna večer ‘Na oltaru ljubavi’ Vesne Oborine

    IV. okrugli stol Zaklade – ‘Ljudsko bratstvo i sestrinstvo’ – interdisciplinarni dijalog o temeljima društvenekohezije

    Konferencija ‘Trebinje 2026: Gradimo regiju’ okuplja građevinsku elitu, investitore i stručnjake

    republikainfo.com
    Copyright 2024 Republikainfo.com
    • Impressum
    • Kontakt

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.