Kandidacijske liste HDZ-a, HDZ1990. HRS-a, Koalicije za Mostar i srpske liste ‘Ostajte ovdje – zajedno za naš Mostar’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Čak 12 godina Mostarci su čekali izbore koji će se konačno održati 20. prosinca 2020.  Donosimo kandidacijske liste HDZ-a, HDZ1990. HRS-a, Koalicije za Mostar i srpske liste ‘Ostajte ovdje – zajedno za naš Mostar’.

HDZ BIH ZA GV MOSTARA:

GRADSKA IZBORNA JEDINICA

Mario Kordić

Radmila Komadina

Miroslav Grubišić

Damir Knezović

Miljana Kovačević

Vlatko Marinović

Zoran Karlović

Ljilja Zovko

Slađana Gotovac

Goran Bošnjak

Ivana Čuljak Perić

Zlatko Udovičić

Janja Marušić

Vladimir Čabrilo

Nikola Mandić

Tonćika Ivanković

Bardh Gjolleshaj

Vanja Maslać

IZBORNA JEDINICA SJEVER

Nikolina Sesar

Antonio Kožulj

Ivana Mikulić

HDZ BIH IZBORNA JEDINICA JUGOISTOK

Marko Nikolić

HDZ BIH IZBORNA JEDINICA JUG

Kažimir Milićević

Ivana Petrović

Matej Boras

Jadranka Senkić

Vesna Margeta

Davor Barišić

Tanja Hadžimusić

IZBORNA JEDINICA JUGOZAPAD

Ivan Zelenika

Snježana Brkić

Antonio Zelenika

Igor Lončar

Ita Pandža

Stanko Ćosić

Ivan Barbarić

Jelena Bosnić

Andrea Šunjić-Bernadić

Marko Novak

Dragana Džeba

Marko Cvitković

 IZBORNA JEDINICA ZAPAD

Damir Šunjić

Ana Vučić

Tomislav Primorac

Slaven Cvitanović

Ivona Čuljak

Tihomir Alilović

Boris Krnjić

Lejla Knezović

Irena Sečan

 

HDZ 1990

GRADSKA IZBORNA JEDINICA

Slaven Princ

Mia Lažetić

Stojan Livaja

Bruno Bakula

Monika Pavlović

Filip Vidačak

Marija Hajrović

Mijo Dogan

Dina Bošnjak

Davor Drlje

Mateja Marić

Ante Ćubela

Dajana Boras

Dario Marić

Muhamed Nazdrajić

Kristina Čale

Marinko Petrić

IZBORNA JEDINICA JUGOZAPAD:

Zoran Petrić

Zdenka Krešić

Marinko Marić

Slavko Džidić

Irena Galić

Časlav Vidović

Karmela Dujmović

Ivan Milas

Ines Ćorić

Branimir Vukojević

Renata Marić

IZBORNA JEDINICA ZAPAD

Nevenka Sušac

Dejan Rašić

Marija Maslać

Mladen Aralić

Mario Šumanović

Nives Ćorić

Mario Karačić

Miroslav Knezović

IZBORNA JEDINICA JUG

Dragan Raguž

Kristina Filipović

 

HRS ZA GV MOSTARA

GRADSKA IZBORNA JEDINICA:

Slaven Bevanda

Ivana Ćubela

Žarko Vrljić

Krešimir Božić

Ana Matić-Raguž

Dejana Milićević

Luka Mandić

Marija Pavković

Monika Zovko

Gordan Zovko

IZBORNA JEDINICA ZAPAD

Vesna Šunjić

Radoslav Dodig

Albin Ćubela

Slavko Zovko

Anita Tomić

Danijela Prce

IZBORNA JEDINICA JUGOZAPAD

Silvio Bubalo

Željka Pezer

Danijel Rezić

Darko Anđelić

Dragana Džalto

Andrijana Miloš

Željan Blažević

Slaven Raguž

IZBORNA JEDINICA JUG

Mario Marjanović

Andrijana Delić

 

KOALICIJA ZA MOSTAR 2020 ZA GV MOSTARA:

GRADSKA IZBORNA JEDINICA:

Zlatko Guzin (SDA)

Nataša Jekić (SDA)

Anel Kljako (SBB)

Sergej Šotrić (DF)

Dalida Demirović (SDA)

Salem Marić (SDA)

Emir Tipura (SDA)

Hata Bebanić (SBB)

Dragica Suša (SBiH)

Anel Droce (SDA)

Anesa Mešić (DF)

Ahmo Halilović (DF)

Enita Vejzović (SDA)

Sulejman Tanović (SBB)

Dino Memić (SDA)

Maja Glavaš (DF)

Aleksandar Pikula (BPS)

Mirela Durgutović Bulić (SBB)

IZBORNA JEDINICA STARI GRAD

Haris Nazdrajić (DF)

Amela Pilav-Karadža (SDA)

Ismar Bešo (SBB)

Adil Šuta (SDA)

Selma Čomor (SBiH)

Senad Suljić (SDA)

Salko Isić (SDA)

Maja Pajević (SBB)

Sabina Brkan (DF)

Džani Pajić (SDA)

IZBORNA JEDINICA SJEVER

Adem Macić (SDA)

Dalila Abaza (SBB)

Denis Pajić (DF)

Enes Lalić (SDA)

Irma Đidelija (SDA)

Mirza Drežnjak (SDA)

Amela Bečić (SDA)

IZBORNA JEDINICA JUGOISTOK

Ibro Husnić (SDA)

Saima Pobrić (DF)

Omer Mićijević (BPS – SBB)

Amar Džiho (SDA)

Ines Gološ (SDA)

Jasmin Pandur (SDA)

Lejla Maksumić (SDA)

IZBORNA JEDINICA JUGOZAPAD

Asmir Kajan (SBB)

Ćamila Jakirović (DF)

Jasmin Jugo (SDA)

Senita Ključanin (DF)

Melisa Čadra (SDA)

Azer Maksumić

Sanela Džinović-Bijedić

Lejla Denjo

IZBORNA JEDINICA JUG

Anis Čolakhodžić (SDA)

Nihada Fino (SDA)

Amar Kukuruzović (SDA)

Esmir Sakić (SDA)

Almana Rahimić (SDA)

Selma Demirović (SDA)

 

LISTA ‘OSTAJTE OVDJE – ZAJEDNO ZA NAŠ MOSTAR’

GRADSKA IZBORNA JEDINICA

Velibor Milivojević

Sonja Žarković – Kuzman

Radislav Tubić

Dušan Golo

Gorica Rašović

Goran Radović

Nedeljka Čorlija

Dragan Škoro

Natalija Kuzman

Dalibor Đurasović

Tamara Savić

Zoran Janković

Sonja Rupar

Siniša Jokanović

Oleg Belović

Jelena Kalem

Veselin Gatalo

Milenka Mavrak

STARI GRAD

Budimir Koprivica

Borika Bulić

Nenad Škoro

Njegoš Veljančić

Vesna Vukojević

Neđeljko Ćeho

Zorka Kunovac

ZAPAD

Dragana Ćorić

Slaviša Ćorluka

Bojana Anđelopolj

Dragana Tubić

Saša Kiner

Vanja Belović

Boris Babić

Svjetlana Andrić

Aljoša Rađenović

JUGOZAPAD

Dragana Muratović

Dejan Stefanović

Nadina Vujnović

Gordana Kovačević

Igor Žuržinov

Gorana Govedarica

Milorad Matrak

Milica Milošević

Saša Milićević

Marijana Muratović

Stefan Belović

SJEVER

Predrag Dabić

Maja Mitrić

Dalibor Aćimović

Marko Bulajić

Ana Radović

Aleksandar Bovan

Slađana Antelj

JUG

Duško Savić

Tamara Bošković

Srđan Ćorluka

Miloš Čorlija

Danijela Vojčić

Nemanja Šupljeglav

JUGOISTOK

Vladenko Papić

Doris Žutina

Željko Čolović

Ratko Mavrak

Nikolina Marić

Nikola Kuzman

 

/Republikainfo.com/

Share.

Comments are closed.